CMTB1-63DC 4P DC Solar MCB Miniaturowy wyłącznik nadprądowy
Szczegóły produktu
Miniaturowy wyłącznik nadprądowy DC CMTB1-63 może chronić urządzenia elektryczne i inne odbiorniki przed przeciążeniem i zwarciem, a także zapewniać bezpieczeństwo obwodu. Większość wyłączników nadprądowych DC wykorzystuje systemy prądu stałego, takie jak nowe źródła energii, panele fotowoltaiczne itp. Zakres napięcia wyłącznika nadprądowego DC wynosi zazwyczaj od 12 V do 1000 V, a prąd znamionowy może sięgać 63 A.
| Standard | IEC/EN 60947-2 |
| Prąd znamionowy In (A) | 1A - 63A |
| Polacy | 4P |
| Napięcie znamionowe Ue (V) | 1000 V |
| Częstotliwość znamionowa | 50/60Hz |
| Znamionowa pojemność zwarciowa Icn | 6000A |
| Temperatura otoczenia | -20℃~+70℃ |
| Typ krzywej | C |
| Stopień zanieczyszczenia | 3 |
| Wysokość | ≤ 2000m |
| Maksymalna pojemność okablowania | 25 m² |
| Instalacja | Szyna DIN 35 mm |
| Typ linii przychodzącej | Szczyt |
Korzyść
1. Ochrona obwodów przed prądem zwarciowym
2. Zabezpieczenie obwodów przed prądem przeciążeniowym
3. Wysoka zdolność wyłączania
4. Ładny design i łatwa instalacja
Polacy
Aplikacja
Miniaturowe wyłączniki nadprądowe DC MCB są powszechnie stosowane w niektórych systemach prądu stałego, takich jak nowe źródła energii, panele fotowoltaiczne itp.
Inni
Opakowanie
3 szt. w opakowaniu wewnętrznym, 60 szt. w opakowaniu zewnętrznym.
Wymiary na opakowanie zewnętrzne: 41*21,5*41,5 cm
Pytania i odpowiedzi
Produkty posiadają certyfikaty systemów zarządzania ISO 9001, ISO14001 oraz międzynarodowe certyfikaty CCC, CE, CB.
Rynek Główny
MUTAI Electric koncentruje się na rynkach Bliskiego Wschodu, Afryki, Azji Południowo-Wschodniej, Ameryki Południowej i Rosji.
Dlaczego warto nas wybrać
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com








