Wyłącznik różnicowoprądowy MUTAI CMTB1LE-63 4P RCBO
Szczegóły produktu
Wyłącznik różnicowoprądowy CMTB1LE-63 chroni ludzi i zasilanie przed porażeniem prądem, zwarciem i przeciążeniem. Wyłącznik RCBO jest stosowany głównie w budynkach komercyjnych i mieszkalnych.
Jest zgodny z normą IEC61009-1.
| Nazwa produktu | Wyłącznik różnicowoprądowy |
| Numer modelu | CMTB1LE-63 4P |
| Standard | IEC61009-1 |
| Prąd znamionowy In (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Polacy | 4P |
| Napięcie znamionowe Ue (V) | 400 V |
| Częstotliwość znamionowa | Prąd zmienny 50/60 Hz |
| Znamionowa pojemność zwarciowa Icn | 3000A/4500A/6000A |
| Znamionowe napięcie udarowe wytrzymywane Uimp | 4000 V |
| Temperatura otoczenia | -20℃~+40℃ |
| Rodzaj natychmiastowego uwalniania | C lub D |
| Znamionowy prąd różnicowy roboczy In | 30mA, 50mA, 75mA, 100mA |
Krzywa
Wymiary obrysu i montażu (mm)
Korzyść
1. Zabezpieczenie przed prądem zwarciowym i przeciążeniowym
2. Ochrona przed porażeniem prądem elektrycznym: Wyłącznik różnicowoprądowy wykrywa i przerywa uszkodzenia elektryczne spowodowane upływem prądu do ziemi, zapobiegając w ten sposób porażeniom prądem elektrycznym i śmiertelnemu porażeniu prądem.
3. Szybki czas reakcji: Te wyłączniki są zaprojektowane tak, aby zadziałać szybko, często w ułamku sekundy, w przypadku wykrycia usterki elektrycznej.
Polacy
Aplikacja
Wyłączniki nadprądowe MCB to profesjonalne i powszechnie stosowane urządzenia w budownictwie, domach, zastosowaniach przemysłowych i przy przesyłaniu energii elektrycznej.
Inni
Opakowanie
1 szt. w pudełku wewnętrznym, 20 szt. w pudełku zewnętrznym.
Wymiary na opakowanie zewnętrzne: 41*21,5*41,5 cm
Rynek Główny
MUTAI Electric koncentruje się w szczególności na obsłudze rynków na Bliskim Wschodzie, w Afryce, Azji Południowo-Wschodniej, Ameryce Południowej i Rosji itd.
Dlaczego warto nas wybrać
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












