Wyłącznik nadprądowy miniaturowy CMTB1-63 1P 10A 16A 20A 25A 32A MCB
Szczegóły produktu
Wyłącznik nadprądowy CMTB1-63 posiada funkcję zabezpieczenia zwarciowego i przeciążeniowego, może być również stosowany do sporadycznego przełączania i konwersji zasilania. Wyłącznik charakteryzuje się zaawansowaną konstrukcją, niezawodną pracą, wysoką zdolnością wyłączania, eleganckim wyglądem itp. Obudowa i części wykonane są z materiału odpornego na uderzenia i charakteryzującego się wysoką ognioodpornością.
| Nazwa produktu | MCB |
| Numer modelu | CMTB1-63 1P |
| Standard | IEC60898-1 |
| Certyfikat | CE |
| Prąd znamionowy In (A) | 1-63A |
| Polacy | 1P |
| Napięcie znamionowe Ue (V) | 230/240/400/415 V |
| Częstotliwość znamionowa | Prąd zmienny 50/60 Hz |
| Znamionowa pojemność zwarciowa Icn | 3000A/4500A/6000A |
| Znamionowe napięcie udarowe wytrzymywane Uimp | 4000 V |
| Temperatura otoczenia | -20℃~+40℃ |
| Rodzaj natychmiastowego uwalniania | Typ C lub typ D |
| Kolor | Biały |
| Praca | OEM i ODM |
Krzywa
Polacy
Korzyść
1. Ochrona obwodów przed prądem zwarciowym
2. Zabezpieczenie obwodów przed prądem przeciążeniowym
3. Ładny design i łatwa instalacja
Aplikacja
Wyłączniki nadprądowe MCB są szeroko stosowane w budownictwie, domach, zastosowaniach przemysłowych, w przesyłie energii elektrycznej itp.
Inni
Opakowanie
12 szt. w opakowaniu wewnętrznym, 240 szt. w opakowaniu zewnętrznym.
Wymiary na opakowanie zewnętrzne: 41*21,5*41,5 cm
Rynek Główny
Rynek Bliskiego Wschodu, Afryki, Azji Południowo-Wschodniej, Ameryki Południowej, Rosji... itd.
Dlaczego warto nas wybrać
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













