MUTAI CMTB1-63H 1P Mini MCB Wyłącznik nadprądowy
Szczegóły produktu
Wyłącznik nadprądowy CMTB1-63 chroni urządzenie przed zwarciem i przeciążeniem, a także może być stosowany do sporadycznego przełączania i konwersji zasilania. Wyłącznik charakteryzuje się zaawansowaną konstrukcją, niezawodnością działania, wysoką zdolnością wyłączania, eleganckim wyglądem itp. Obudowa i części wykonane są z materiału odpornego na uderzenia i charakteryzującego się wysoką ognioodpornością.
Wyłączniki MCB są dostępne w konfiguracji jedno-, dwu- i trójbiegunowej, przy czym każdy biegun może chronić oddzielny obwód.
| Nazwa produktu | Wyłącznik nadprądowy MCB |
| Numer modelu | CMTB1-63 1P |
| Standard | IEC60898-1 |
| Certyfikat | CE |
| Prąd znamionowy In (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Polacy | 1P |
| Napięcie znamionowe Ue (V) | 230/240/400/415 V |
| Częstotliwość znamionowa | Prąd zmienny 50/60 Hz |
| Znamionowa pojemność zwarciowa Icn | 6000A |
| Znamionowe napięcie udarowe wytrzymywane Uimp | 4000 V |
| Temperatura otoczenia | -20℃~+40℃ |
| Rodzaj natychmiastowego uwalniania | płyta CD |
| Kolor | Biały + szary |
| Praca | OEM i ODM |
Polacy
Aplikacja
Wyłączniki nadprądowe MCB to profesjonalne i powszechnie stosowane urządzenia w budownictwie, domach, zastosowaniach przemysłowych i przy przesyłaniu energii elektrycznej.
Korzyść
1. Zabezpieczenie przed prądem zwarciowym i przeciążeniowym
2. Wysoka zdolność wyłączania i szybkie wyzwalanie
3. Kompaktowy rozmiar: wyłączniki MCB zaprojektowano tak, aby były małe i kompaktowe, dzięki czemu są łatwe w montażu i pasują do paneli elektrycznych i tablic rozdzielczych.
Inni
Opakowanie
12 szt. w opakowaniu wewnętrznym, 240 szt. w opakowaniu zewnętrznym.
Wymiary na opakowanie zewnętrzne: 41*21,5*41,5 cm
Pytania i odpowiedzi
Produkty posiadają certyfikaty systemów zarządzania ISO 9001, ISO14001 oraz międzynarodowe certyfikaty CCC, CE, CB.
Rynek Główny
Bliski Wschód, Afryka, Azja Południowo-Wschodnia, Ameryka Południowa, Rosja...itp.
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












