Mutai CMTB1-63 4P C Curve Mcb Miniature Circuit Breaker
Szczegóły produktu
Wyłącznik nadprądowy CMTB1-63 zapewnia ochronę przed zwarciami i przeciążeniami, a także może być stosowany do sporadycznych przełączeń i konwersji systemów energetycznych. Dzięki zaawansowanej konstrukcji, niezawodnej pracy, wysokiej zdolności wyłączania i eleganckiemu wyglądowi, wyłącznik nadprądowy to produkt najwyższej jakości. Jego obudowa i podzespoły są wykonane z materiałów o wysokiej odporności na uderzenia i właściwościach trudnopalnych.
| Nazwa produktu | MCB |
| Numer modelu | CMTB1-63 4P |
| Standard | IEC60898-1 |
| Certyfikat | CE |
| Prąd znamionowy In (A) | 4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Polacy | 4P |
| Napięcie znamionowe Ue (V) | 400/415 V |
| Częstotliwość znamionowa | Prąd zmienny 50/60 Hz |
| Znamionowa pojemność zwarciowa Icn | 3000A/4500A |
| Znamionowe napięcie udarowe wytrzymywane Uimp | 4000 V |
| Temperatura otoczenia | -20℃~+40℃ |
| Rodzaj natychmiastowego uwalniania | C |
| Kolor | Biały + czerwony |
| Praca | OEM i ODM |
Krzywa
Polacy
Korzyść
1. Zabezpieczenie obwodów przed prądem zwarciowym
2. Zabezpieczenie obwodów przed prądem przeciążeniowym
3. Ładny design i łatwa instalacja
Aplikacja
Wyłączniki MCB są powszechnie stosowane w budownictwie, domach, zastosowaniach przemysłowych, przy przesyłaniu energii elektrycznej itp.
Inni
Opakowanie
3 szt. w opakowaniu wewnętrznym, 60 szt. w opakowaniu zewnętrznym.
Wymiary na opakowanie zewnętrzne: 22*8,2*8 cm
Rynek Główny
Bliski Wschód, Afryka, Azja Południowo-Wschodnia, Ameryka Południowa, rynek rosyjski...itp.
Pytania i odpowiedzi
Firma MCB uzyskała międzynarodowe certyfikaty, takie jak CCC, CE i CB, a także certyfikaty systemów zarządzania ISO 9001 i ISO 14001.
Dlaczego warto nas wybrać
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













