Mutai CMTB1-63 3P MCB Wyłącznik nadprądowy miniaturowy
Szczegóły produktu
Wyłącznik nadprądowy CMTB1-63 chroni urządzenie przed zwarciem i przeciążeniem, a także może być stosowany do sporadycznego przełączania i konwersji zasilania. Wyłącznik charakteryzuje się zaawansowaną konstrukcją, niezawodnością działania, wysoką zdolnością wyłączania, eleganckim wyglądem itp. Obudowa i części wykonane są z materiałów zapewniających odporność na uderzenia i silne właściwości ognioodporne.
| Nazwa produktu | Wyłącznik nadprądowy MCB |
| Numer modelu | CMTB1-63 3P |
| Standard | IEC60898-1 |
| Certyfikat | CE |
| Prąd znamionowy In (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Polacy | 3P |
| Napięcie znamionowe Ue (V) | 400/415 V |
| Częstotliwość znamionowa | Prąd zmienny 50/60 Hz |
| Znamionowa pojemność zwarciowa Icn | 3000A/4500A/6000A |
| Znamionowe napięcie udarowe wytrzymywane Uimp | 4000 V |
| Temperatura otoczenia | -20℃~+40℃ |
| Rodzaj natychmiastowego uwalniania | płyta CD |
| Kolor | Biały + czerwony |
| Praca | OEM i ODM |
Krzywa
Polacy
Korzyść
1. Dzięki niewielkim i kompaktowym rozmiarom, łatwy w montażu
2. Cecha krótkiego prądu, przeciążenia, dużej zdolności wyłączania
3. zapewniają niezawodną ochronę przed awariami elektrycznymi i są testowane pod kątem zgodności z międzynarodowymi normami bezpieczeństwa.
Aplikacja
Produkty MCB są powszechnie stosowane w budownictwie, domach, zastosowaniach przemysłowych i w przesyłach energii elektrycznej.
Inni
Opakowanie
4 szt. w opakowaniu wewnętrznym, 60 szt. w opakowaniu zewnętrznym.
Wymiary na opakowanie zewnętrzne: 41*21,5*41,5 cm
Rynek Główny
Rynek Bliskiego Wschodu, Afryki, Azji Południowo-Wschodniej, Ameryki Południowej, Rosji.
Dlaczego warto nas wybrać
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













