Mutai CMTB1-63 2P 10A 16A 20A 25A 32A Wyłącznik nadprądowy MCB
Szczegóły produktu
Wyłącznik nadprądowy CMTB1-63 zapewnia ochronę przed zwarciami i przeciążeniami, a także może być stosowany do sporadycznych przełączeń i konwersji systemów energetycznych. Wyłącznik charakteryzuje się zaawansowaną konstrukcją, niezawodną pracą, wysoką zdolnością wyłączania i eleganckim wyglądem. Jego obudowa i części są wykonane z materiałów o wysokiej odporności na uderzenia i właściwościach trudnopalnych.
Wyłącznik nadprądowy (MCB) został zaprojektowany zgodnie z normami IEC/EN60898-1 i może być stosowany w systemach prądu przemiennego 50/60 Hz o napięciu znamionowym 230 V/240 V/400 V/415 V. Maksymalny prąd znamionowy wynosi 63 A i nadaje się do zastosowań wymagających prądu niższego niż ten limit.
| Nazwa produktu | MCB |
| Numer modelu | CMTB1-63 2P |
| Standard | IEC60898-1 |
| Certyfikat | CE |
| Prąd znamionowy In (A) | 1A-63A |
| Polacy | 2P |
| Napięcie znamionowe Ue (V) | 400/415 V |
| Częstotliwość znamionowa | Prąd zmienny 50/60 Hz |
| Znamionowa pojemność zwarciowa Icn | 3000A/4500A |
| Znamionowe napięcie udarowe wytrzymywane Uimp | 4000 V |
| Temperatura otoczenia | -20℃~+40℃ |
| Rodzaj natychmiastowego uwalniania | C |
| Kolor | Biały |
| Praca | OEM i ODM |
Krzywa
Polacy
Korzyść
1. Ochrona obwodów przed prądem zwarciowym
2. Zabezpieczenie obwodów przed prądem przeciążeniowym
3. Ładny design i łatwa instalacja
Aplikacja
Wyłączniki nadprądowe MCB to profesjonalne i powszechnie stosowane urządzenia w budownictwie, domach, zastosowaniach przemysłowych i przy przesyłaniu energii elektrycznej.
Inni
Opakowanie
6 szt. w opakowaniu wewnętrznym, 120 szt. w opakowaniu zewnętrznym.
Wymiary na opakowanie zewnętrzne: 41*21,5*41,5 cm
Rynek Główny
Nasze główne rynki zbytu znajdują się w takich regionach jak Bliski Wschód, Afryka, Azja Południowo-Wschodnia, Ameryka Południowa, rynek rosyjski itd.
Dlaczego warto nas wybrać
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













