MUTAI CMTB1LE-63 1P N Wyłącznik różnicowoprądowy RCBO
Szczegóły produktu
Wyłącznik różnicowoprądowy CMTB1LE-63 chroni ludzi i zasilanie przed porażeniem prądem, zwarciem i przeciążeniem. Wyłącznik RCBO jest stosowany głównie w budynkach komercyjnych i mieszkalnych. Jest zgodny z normą IEC61009-1.
Wyłączniki różnicowoprądowe CMTB1LE-63 przeznaczone są do prądu przemiennego AC50/60 Hz, napięcia znamionowego 230 V/240 V/400 V/415 V i prądu znamionowego do 63 A.
| Nazwa produktu | RCBO |
| Numer modelu | CMTB1LE-63 1P+N |
| Standard | IEC61009-1 |
| Prąd znamionowy In (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Polacy | 1P+N |
| Napięcie znamionowe Ue (V) | 230V |
| Częstotliwość znamionowa | Prąd zmienny 50/60 Hz |
| Znamionowa pojemność zwarciowa Icn | 3000A/4500A/6000A |
| Znamionowe napięcie udarowe wytrzymywane Uimp | 4000 V |
| Temperatura otoczenia | -20℃~+40℃ |
| Rodzaj natychmiastowego uwalniania | płyta CD |
| Znamionowy prąd różnicowy roboczy In | 30mA, 50mA, 75mA, 100mA |
Krzywa
Wymiary obrysu i montażu (mm)
Korzyść
1. Ochrona obwodów przed zwarciem, przeciążeniem i upływem prądu do ziemi
2. Łatwa instalacja: Wyłączniki różnicowoprądowe można zamontować w dowolnym panelu wyłączników lub skrzynce elektrycznej, co ułatwia ich instalację.
3. Czułość: Mogą wykryć nawet niewielkie ilości prądu upływu do ziemi
Polacy
Aplikacja
Wyłączniki nadprądowe MCB to profesjonalne i powszechnie stosowane urządzenia w budownictwie, domach, zastosowaniach przemysłowych i przy przesyłaniu energii elektrycznej.
Inni
Opakowanie
4 szt. w opakowaniu wewnętrznym, 80 szt. w opakowaniu zewnętrznym.
Wymiary na opakowanie zewnętrzne: 41*21,5*41,5 cm
Rynek Główny
MUTAI Electric koncentruje się na rynkach Bliskiego Wschodu, Afryki, Azji Południowo-Wschodniej, Ameryki Południowej i Rosji.
Dlaczego warto nas wybrać
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












