Wyłącznik różnicowoprądowy MUTAI CMTB1LE-63 2P RCBO
Szczegóły produktu
Wyłącznik różnicowoprądowy chroni przed porażeniem prądem elektrycznym i pożarem spowodowanym zwarciem doziemnym i przetężeniem. Wykrywa i przerywa upływy prądu do ziemi, zwane potocznie prądami resztkowymi, które mogą wystąpić z powodu wadliwego okablowania, uszkodzonej izolacji lub wadliwego sprzętu elektrycznego. Ponadto chroni również przed przetężeniami, które mogą być spowodowane zwarciem lub przeciążeniem obwodów.
Wyłączniki różnicowoprądowe (RCBO) są powszechnie stosowane w budynkach mieszkalnych i komercyjnych, a także w zastosowaniach przemysłowych. Są szczególnie przydatne w sytuacjach, w których wymagana jest ochrona poszczególnych obwodów, na przykład w kuchniach, łazienkach i innych pomieszczeniach, w których istnieje ryzyko kontaktu urządzeń elektrycznych z wodą.
| Nazwa produktu | Wyłącznik różnicowoprądowy RCBO |
| Numer modelu | CMTB1LE-63 2P |
| Standard | IEC61009-1 |
| Prąd znamionowy In (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Polacy | 2P |
| Napięcie znamionowe Ue (V) | 230V |
| Częstotliwość znamionowa | Prąd zmienny 50/60 Hz |
| Znamionowa pojemność zwarciowa Icn | 3000A/4500A/6000A |
| Znamionowe napięcie udarowe wytrzymywane Uimp | 4000 V |
| Temperatura otoczenia | -20℃~+40℃ |
| Rodzaj natychmiastowego uwalniania | płyta CD |
| Znamionowy prąd różnicowy roboczy In | 30mA, 50mA, 75mA, 100mA |
Krzywa
Wymiary obrysu i montażu (mm)
Korzyść
1. Ochrona obwodów przed prądem zwarciowym
2. Zabezpieczenie obwodów przed prądem przeciążeniowym
3.Ochrona przed prądem upływowym
Polacy
Aplikacja
Wyłączniki MCB są powszechnie stosowane w budownictwie, domach, zastosowaniach przemysłowych i w przesyłaniu energii elektrycznej.
Inni
Opakowanie
3 szt. w opakowaniu wewnętrznym, 60 szt. w opakowaniu zewnętrznym.
Wymiary na opakowanie zewnętrzne: 41*21,5*41,5 cm
Rynek Główny
Rynek Bliskiego Wschodu, Afryki, Azji Południowo-Wschodniej, Ameryki Południowej, Rosji... itd.
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












